• Sertifika
  • ISO 9001: 2017
  • Adres
  • Orhanlı Mh. Demokrasi Cd. No: 87 Tuzla / İSTANBUL

Hakkımızda

Qibla Kimdir?

Qibla 2019 yılında ticari hayata başlamıştır. Uzun ve detaylı araştırmalar sonucunda, lastik üretimi konusunda Çin’ in en büyük üretici firmalarından ATLAPEX ‘in tüm ürün gamını Türkiye temsilciliğini almış; Forklift lastiğinin yanı sıra Makaslı Platform, İş makinaları ve Teleskopik İş makinaları lastiklerinin distribütörlüğünü almış bulunmaktayız. Alanında yine kalitesine güvendiğimiz Hong Kong menşei TONG CHAO firmasının QİYU markasının da Türkiye distribütörüyüz TONG CHAO firmasının üretimi olan Tren Raylarının geçişlerinde kullanılan Kauçuk Palet distribütörlüğümüze ekledik. Ülkemizde tanınan BKT firmasının üretmiş olduğu LİFTMAX LM81 RADİAL TUBELESS havalı lastiğin Türkiye bayiliğini alarak ürün gamımıza ekledik. ATLAPEX – QİYU – BKT LİFTMAX LM 81 Endüstriyel Forklift Lastiklerinin Türkiye'deki tek yetkili satıcısı QİBLA ENDÜSTİRİYEL LASTİK DIŞ TİC.LTD. ŞTİ firmasıdır. Qibla'ın hedef ve politikaları Ülkemizin ihtiyaç duyduğu yerli üretimi desteklemek bu anlamda hali hazırda yerli üretim olan FORKLİFT LASTİKLERİ markalarında çok yakında havalı ve dolgu olarak satışa sunacağız ve dışa bağımlılığı minimum seviye indirene kadar mücadele edeceğiz sizlerin desteği ile bu süreci devam ettirirken, Yurtiçinde üretilmediği için dışa bağımlı olduğumuz dolgu ve havalı forklift lastik çeşitlerinde ihtiyaç duyulan çeşitlilik tamamlana kadar , tüketici ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilecek yüksek kaliteye sahip ürünleri, makul fiyatlarla siz tüketicilerimizin kullanımına ve ihtiyaçlarınıza ithal ürünlerimiz ile hizmet etmeye hazırız. QİBLA LASTİK firması olarak 30 yıllık tecrübemiz ile sektörün ihtiyaçlarını ve beklentilerini biliyor ve anında aksiyon alabilen profesyonel ekibimiz ile siz müşterimizin ihtiyaç ve sorunlarına; HIZLI, GÜVENLİ, VERİMLİ, EKONOMİK çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimizden gelecek talepleri bekliyoruz.

Qibla 2019 Yılında Ticari Faaliyetine Başlamıştır.

Qibla Endüstriyel Lastik

Üretim ve müşteri ilişkilerimizi kalite yönetim standartlarında gerçekleştirmek ve bu ilkemizi geliştirerek devam ettirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çevre bilincini üst seviyede tutarak enerji ve atık yönetimi ile doğayı korumak için tüm yasal düzenlemelerin gerekliliklerini yerine getiriyor ve daha fazlası için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  • Yüksek Teknoloji
  • Uzman Personel
  • Hızlı Sipariş
  • Kaliteli Ürünler
0+

Müşteri

0+

Yıllık Tecrübe

0%

Memnuniyet